Хутро шиншили


Хутро шиншили

На які деталі потібно звертати увагу при перегляді хутра шиншили?

Як виглядають шкурки різної яксті?

 

Для того, щоб бачити різницю у якості різних сортів шкурок як для фермерів так і для хтрових салонів, потрібно знати основні позиції оцінки шкурок.

  1. Цілісність і наявність лисин.

При перегляді шкурки шиншили, першою оцінкою її якості являється наявність або відсутність пошкоджень, на відбірній шкурці та шкурці першого сорту, таких зауважень не спостерігають. Шкурка таких сортів є довгою, шовковистою, без білих вкраплень ( які показують наявність лисини) або різну довжину хутра.

      2. Форма та довжина

Форма шкурки шиншили повинна бути прямокутною, співвідношення ширини до довжини хутра, не повинно бути меншим за 1:4

Часто можна зустріти хутро шиншили, яке було підготовлене як хутро кролика чи інших хутрових тварин. Така форма та підготовка хутра є неправильною для хутра шиншили.

Chinchilla Fur  Pelt size

Extra Large

42-44

Large

38-41

Medium

34-37

Small

30-33

3. Колір хутра шиншили

Хутро шиншили повинно бути контрастним з чіткими межами темної спинки, сірих бокових зон і білої смуги.

На шкурках вищого сорту не повинно бути відтінків жовтого, коричневого чи ебонітового забарвлення.

Ці дефекти, в першу чергу обумовлені генетичною спадковістю, тому ми ретельно за допомогою комп'ютерної програми відстежуємо генетичні зв'язки і у виробництві, використовуємо тільки відбірний племінний матеріал, щоб уникнути таких дефектів рекомендуємо купувати племінне поголів'я у перевірених виробників, у яких акцент роботи на високоякісне хутро.

Колір спинки стандартної шиншили повинен бути якомога темніше, аж до чорного, а сірі сторони повинні мати чітку межу з абсолютно білим черевцем. Білий колір на нижній частині тіла шиншили покриває підборіддя, шию, груди і черевце до основи хвоста. Ширина цієї білої смуги повинна бути до 5-6 см, в залежності від величини тварини.

 

4. Що таке Сила хутра?

Сила хутра являє собою пружність та форму хутра. Цей показник існує завдяки природній стійкості хутра. Якщо хутро немає достатньої сили, ворсини лижуть одна на одній, форма такого хутра плоска і при дотику легко нащупується шкіра. Не відчувається щільність такого хутра. Шкурка у якої сила хутра велика – швидко відновлює свою форму при будь-якому впливі: подути чи торкнутись, ворсини швидко відновлять свою позицію. Ефект приблизно можна порівняти із волоссям людини, у однієї людини волосся може бути настільки сильне, що його важко вкласти чи розчесати, а у іншої навпаки.

Хутро шиншили з хорошою силою виглядає красивіше і щільніше.

 Також потрібно знати, що сила хутра залежить від стадії дозрівання. Коли припиняється ріст ворсу, зупиняється також інтенсивне постачання крові та необхідних елементів для його росту, тоді і втрачається частина сили ворсу.

 

5. Ширина та відтінок білої смуги

Ширина білої смуги хутра шиншили визначає робочу область для пошиття. Чим довша ця лінія і ширша, тим краща шкурка. Якщо зона білої смуги є пошкоджена, то таке хутро відность до нижчої категорії. Також важливим є відтінок білої лінії. Шкурки першого класу повинні мати чіткий білий колір, без жовтих та сірих вкраплень. Сірі зони показують наявність гену ебоні в тварини.

 

6. Характеристика якості "розетки"

Важливе значення на оцінку хутра має також характеристика якості «розетки». Хутро стандартної шиншили по своїй довжині, за винятком черевця, забарвлений зонально. Кінчики волосків темні (до чорного), далі невеликий проміжок світлого (до білого) і далі, до шкіри, волосся фарбоване в темно-сірий колір. За рахунок цієї зональності на спинці утворюється зона з білим кільцем «розетка». Чим чіткіше і яскравіше це кільце, тим краще. Причому розмір білого кільця «розетки» теж має значення, внизу спини він повинен бути шириною 3 мм, в районі шиї 1 мм. «Розетка» одна зі складових унікальності хутра шиншили, його візитка. При оцінці хутра шиншили класичного сірого забарвлення звірята без «розетки» відразу вибраковуються.

 

 

 

Блиск

Блиск

B parking

B parking

B parking

B parking

дефект

дефект

форма

форма

контраст

контраст

Замовити дзвінок